SAYIN ZİYARETÇİ, LÜTFEN SATIN ALMA KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ!

gonbeler.com, ürünlerini Türkiye'nin her yerine ulaştırabilen güçlü bir projedir. Sizlere sunduğumuz binlerce ürünü online olarak satın alabilirsiniz. Bunun için satın alma koşullarını okuyup onaylamanız gerekmektedir. 

Sizler için satın alma koşullarını kısaca özetledik. Aşağıda koyu renkle vurgulanarak belirtilen yazılar, "satın alma koşulları"mıza ait özettir. Ancak özetlere bağlı kalmaksızın tüm koşulları iyice okuyup anlamakla yükümlüsünüz. Saygılarımızla...

Satın Alma Koşulları (Özet)

 • Yayınlanan görseller, gerçek ürünü yüzde yüz yansıtmayabilir!
 • Satış sistemimiz yüksek güvenlik donanımıyla korunmaktadır; kullanıcılarımızın bilgisayarlarının da güvenli olması kendi sorumluluğundadır!
 • Seçtiğiniz ürünün çeşit, ölçü ve diğer fiziksel özelliklerini doğru seçmeyi unutmayın!
 • EFT veya havale yaparsanız, işlem dekontunu "info@gonbeler.com" e-posta adresine bildiriniz!
 • "Kapıda ödeme" seçeneğini tercih ederseniz, telefon numaranızı mutlaka doğru olarak girmelisiniz. (Lütfen bu maddenin açıklamasını iyice okuyun!)
 • Taksitli alışverişlerin geri ödemeleri, taksit vadelerinize paralel olarak yapılır!
 • Stoklarda kalan 1 adet ürünü sizinle aynı anda satın alan bir kullanıcı olabilir. Bu durumda fiziksel avantajı olan kullanıcı ürünü satın almıştır ve kullanıcılarımız gonbeler.com'u sorumlu tutamazlar!

Satın Alma Koşulları (Lütfen Dikkatlice Okuyun!)

 1. Elektronik ortamda sunulan ürün görselleri iki boyutlu olarak yayınlanmıştır. Sizler için özenle düzenlenen bu görseller, mümkün olduğunca gerçek ürünü yansıtmaktadır. Buna rağmen gerçek ürünle yüzde yüz benzerlik olacağı hiç bir platformda söylenemez. Ziyaretçi bu konuyu iyice anlamıştır.
   
 2. Online satış sistemimiz yüksek güvenlik donanımıyla korunmaktadır. Buna karşın kullanıcıların, bilgisayarlarının temiz ve zararsız olması sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanıcı, kişisel bilgisayarının güvenli olduğundan emin olmalıdır ve bu konuda sorumludur.
   
 3. Kullanıcı, sipariş esnasında ürünün tüm özelliklerini doğru seçeneklerle belirtmelidir. Yanlış verilen ürün bilgilerinin kargo ödemeleri kullanıcıya aittir.
   
 4. Beğendiğiniz ürünün bedelini EFT veya havale yoluyla ödemeyi tercih ederseniz, yaptığınız ödemenin dekontunu "info@gonbeler.com" e-posta adresine göndermeniz gerekmektedir. Bu bildiriminize istinaden banka hesapları kontrol edilecek ve ürününüz derhal kargoya verilecektir. Bu bildirimi yapmamanız halinde siparişinizin gecikmesi durumunu kabul etmiş bulunmaktasınız.
   
 5. Sipariş verdiğiniz ürünleri almaktan vazgeçmeniz durumunda; size sevk edilmek üzere kargo firmasına verilmişse, tarafımızca ödenen ve kargo firmasına ait olan hizmet bedelinin sizlerden alınacağını kabul etmiş bulunmaktasınız.
   
 6. ​"Kapıda ödeme" seçeneğini tercih ederseniz, telefon numaranızı mutlaka doğru olarak girmelisiniz. Kapıda ödeme seçeneklerinde sizlerle telefonla irtibata geçip adresinizi teyid etmeden, ürünün kargo firmasına verilmeyeceğini bilmenizi isteriz.
   
 7. Sipariş verdiğiniz ürünleri almaktan vazgeçmeniz durumunda; eğer taksitli alışveriş yaptıysanız, ürün bedelinin geri ödemesi taksit seçeneğinize bağlı olarak yapılacaktır. Bu durum bankaların çalışma sistemleriyle ilgildir.
   
 8.  Eş zamanlı yapılan alışverişlerde, bağlantı hızınıza ya da diğer bazı fiziksel şartlara bağlı olarak siparişiniz tamamlanamayabilir. Örneğin stoklarımızda 1 adet olarak bulunan bir ürünü, sizinle aynı anda satın olan bir kullanıcı olabilir. Bu durumda alışverişiniz tamamlanamamışsa, diğer kullanıcı sizden önce alışveriş yapmış sayılır. Kullanıcı bu durumu anlamış ve kabul etmiştir.