1 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Gönbeler Lokum
Ürün Kodu: KVR-1000
Stok Durumu: Tükendi
270,00TL

Mevcut Seçenekler:

Siparişleriniz haftaiçi aynı gün kargoya verilmektedir. Haftasonu; Cuma gününden itibaren verilen siparişleriniz Pazartesi kargoya verilmektedir. Bunun nedeni, haftasonu kargoların çalışmaması nedeniyle ve bazı bolgelere kargo firmalarının 2 günden daha uzun sürelerde teslimat yapmasından dolayıdır. Siparişlerinizin kargoda bozulmaması, taze ve sağlıklı olarak adresinize ulaşması için en garanti yol eğer siparişiniz haftasonuna denk geliyorsa ya Perşembe saat: 15:00’a kadar yada Pazartesi-Çarşamba arası vermenizdir.

Siparişleriniz, haftasonu verseniz dahi biz kargonuzu pazartesi çıkartırız, öncesinde sizi mutlaka bilgilendiririz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soğuk gönderimde, strafor köpük kutu içerisinde buz aküsü ve jel aküler kullanıyoruz. Bu sayede 60 saate kadar koruma sağlıyoruz ve her türlü Kaymak, Lokum, Sucuk gibi riskli ürünlerinde teslimatını rahatlıkla yapabiliyoruz.

Afiyet Olsun!

Gönbeler Lokumculuk.

Blok Kavurma

 

Kemik ve sinirlerinden tamamen temizlenmiş dana etlerinin, Gönbeler Sucukları uzmanlığı ile özel kavurma kazanlarında dana yağı ve tuz eklenerek pişirilmesiyle üretilir.

 

 

BESİN VE ENERJİ DEĞERLERİ (100 G. İÇİN)

  • PROTEIN (G)20

  • YAĞ (G)30

  • KARBONHİDRAT (G)2

  • ENERJİ (KCAL/KJ)358/1499

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Etiketler: Kavurma